Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ducati wśród najlepszych pracodawców we Włoszech w roku 2015

Wysłany 17 luty 2015 09:02 przez Komentarze: 0

Firma Ducati została wyróżniona prestiżową nagrodą instytutu Top Employers Instytute. Certyfikat otrzymują tylko te firmy, w których warunki pracy, efektywność pracowników oraz ich możliwości rozwoju zawodowego są najlepsze.

Certyfikat jest wynikiem długiego i kompleksowego badania przerpowadzonego przez instytut, który analizował warunki pracy, badał efektywność pracowników, a także zarządzanie zasobami ludzkimi. Badania przeprowadzane są raz w roku. Wyróżnienie to jest ważne dla pracodawcy, bowiem zachęca do zatrudnienia się najlepszych specjalistów. Jak powiedział regionalny dyrektor instytutu Top Employer:

Optymalne warunki produkcji mogą mieć wpływ nie tylko na rozwój zawodowy, ale również osobisty. Instytut przeprowadził badania, aby upewnić się że pracownicy Ducati pracują w warunkach wysokiej organizacji pracy, oraz mając zapewniony duży zakres świadczeń oraz  zachęt dla swoich pracowników - począwszy od warunków pracy, przez świadczenia niepieniężne, a kończąc na szkoleniach i strategii ich rozwoju.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)