Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Royal Enfield rośnie w siłe - powstają dwa nowe centra badawczo-rozwojowe

Wysłany 20 luty 2015 11:02 przez Komentarze: 0


Sprzedaż motocykli Royal Enfield w ostatnim roku wzrosła bardzo znacząco - firma sprzedała aż 300 tys. motocykli, ale na tym ambicje firmy się nie kończą. RE planuje w 2015 roku sprzedać 450 tys, jednak aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu potrzebne są nowe inwestycje.

Firma ogłosiła że powstaną dwa nowe centra rozwoju technologii, które wybudowane zostaną w Indiach w mieście Chennai, gdzie obecnie znajduje się jedna z fabryk oraz w Anglii w hrabstwie Leicestershire. Kiedy centra zostaną ukończone będą wspomagały firme w opracowaniu nowych technologii oraz realizacji długoterminowych strategii rozwoju. Obiekt w Indiach powstanie do końca 2016 roku, natomiast w Anglii zostanie ukończone jeszcze przed końcem 2015 roku.

Obecnie Royal Enfield ma w ofercie motocykle: Bullet Classic, Thunderbird oraz Continental GT, jednak planowane są kolejne modele tj. Himalayan, o którym pisaliśmy niedawno. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)