Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Moto opinie na iPhone-y coraz bliżej oraz aktualizacja 1.9 dla Androida

Wysłany 21 luty 2015 10:02 przez Komentarze: 0Wiem że sporo osób czeka na aplikacje moto opinie na systemy iOS, dlatego zaczniemy od wiadomości na temat iPhone-a :) Aplikacja jest już na etapie tworzenia - nie mogę  powiedzieć ile czasu mi zajmie, jednak należy spodziewać się jej w najbliższym czasie. Druga wiadomość dotyczy Androida - do Google Play właśnie wysłana została aktualizacja.

W wersji oznaczonej numerkiem 1.9 Jest tylko jedna nowość, ale myśle że przydatna. Do tej pory w aplikacji trasy były oznaczone jedynie ikonką, nie zawsze dało się domyślić którędy prowadzi zaznaczona na mapie trasa. Od dzisiaj po kliknięciu w ikonkę trasy pojawi się jej ślad na mapie. W kolejnej aktualizacji 2.0 na Androida będzie już tryb offline pozwalający na przeglądanie miejsc bez dostępu do internetu, ale także ślady tras będą zapisywane na dysku - będziemy więc mieli niemal pełną funkcjonalnośc mapy bez dostępu do internetu.

Aplikacje możecie pobrać oczywiście z Google Play


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)