Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Harley-Davidson Project Livewire wychodzi poza Amerykę

Wysłany 25 luty 2015 20:02 przez Komentarze: 0


Na pewno pamiętacie projekt elektrycznego motocykla od Harleya o nazwie Livewire - do tej pory motocykl mogły zobaczyć na żywo i przetestować jedynie osoby mieszkające w Stanach Zjednoczonych, ale wkrótce ma się to zmienić za sprawą Harley-Davidson Livewire Experience Tour. 

Firma wyłoni ze swoich klientów 1000 szczęśliwców, którzy będą mogli przetestować motocykl. Tiry z pierszym elektrycznym cruiserem Harelay będą jeździły po Europie, Azji, Kanadzie, a także USA. Niestety na liście krajów europejskich nie ma Polski, za to mobilne centra testowe zawitają do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemciec oraz Norwegii. Pierwsi klienci będą mogli przetestować Livewire już 25 lutego na torze Sepang w Malezji. 

Elektryczny Cruiser Harleya nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, ale firma daje motocykl swoim klientom do testów i zbiera cenne uwagi, dzięki temu po wejściu do sprzedaży ma być on wolny od wszelkich chorób wieku dziecięcego. 


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)