Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Bezczelna próba kradzieży motocykla w Ameryce Południowej

Wysłany 02 marzec 2015 08:03 przez Komentarze: 1

Ameryka Południowa to z pewnością nie jest wymarzone miejsce dla motocyklisty i nie chodzi tutaj o warunki pogodowe czy brak miejsc do jazdy, ale o zwyczajną przestępczość i bezczelne kradzieże w biały dzień. 

Chyba każdy kojarzy film, gdzie złodzieje próbując ukraść Honde Hornet zostają zastrzeleni przez funkcjonariusza policji, a oto najnowszy film zarejestrowany przez motocykliste któremu dwóch złodziei próbuje ukraść Kawasaki Ninje. Podjeżdżają do niego i pokazują broń sugerując że ma zjechać na prawo - motocyklista udając że chce się zatrzymać szybko zmienia się w ghostridera i zaczyna uciekać. Sądząc po dźwięku mamy do czynienia z Ninją 250 lub 300, jednak trzeba przyznać że motocyklista bardzo sprawnie potrafi wykorzystać potencjał swojej maszyny i na szczęście ucieka złodziejom.


ghostrider
Trzeba być idiotą żeby się zatrzymać. Wiadomo że nikt nie strzeli, bo z rozbitego motocykla pożytek żaden, natomiast z drugiej strony zabijanie "bo się nie zatrzymał" też najlepszym wyjściem nie jest, gdyż ewentualny wyrok byłby wysoki.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)