Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Volt 220 zaprezentowany podczas targów motocyklowych w Dublinie

Wysłany 03 marzec 2015 09:03 przez Komentarze: 0

Irlandzki producent motocykli elektrycznych, firma Volt Motorcycles, podczas odbywających się w dublinie od 27 stycznia do 1 marca targów motoryzacyjnych CNIMaS(Carole Nash Irish Motorbike and Scooter) przedstawiło swój najnowszy model Volt 220.

Elektryczny motocykl rozwija prędkość 100 km/h i na jednym ładowaniu pozwala na przejechanie 120 kilometrów. Masa motocykla to zaledwie 115 kg, posiada on oświetlenie LED oraz system ABS. Według producenta maksymalną prędkość oraz zasięg można zwiększyć instalując droższe akumulatory. Po ich zastosowaniu motocykl powinien przejeżdżać 200 kilometrów na jednym ładowaniu. Nazwa motocykla odnosi się do tego że może być ładowany z każdego standardowego gniazdka elektrycznego 220/230 V.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)