Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Moto Guzzi Ginza 1400 - Będzie nowy power cruiser od Włochów?

Wysłany 03 marzec 2015 10:03 przez Komentarze: 0

Mimo że nie ma jescze żadnych oficjalnych wieści na temat nowego motocykla z Mandello del Lario, wygląda na to że Moto Guzzi może pracować nad nowym power cruiserem, o czym świadczy projekt znanego włoskiego designera Oberdana Bezzi-ego.

Ginza to nazwa prestiżowej dzielnicy handlowej w Tokio, stolicy Japonii i chyba właśnie miasto miałoby być naturalnym środowiskiem dla motocykla. W przeciwieństwie do Californi nie ma tutaj kufrów, a siedzenie pasażera jest jedynie symboliczne. Ginza miałby być oparty na modelu California 1400 i dzielić z nim silnik, jednak stylistyka jak widać jest znacznie bardziej agresywna i współczesna. Projekt Bezziego zakłada także zawieszenie typu upside-down oraz radialne zaciski hamulcowe, które idealnie pasują do bardzo agresywnej i muskularnej sylwetki. 

Oczywiście są to na razie jedynie spekulacje, ale szkoda byłoby gdyby tak piękny projekt został jedynie "na papierze".Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)