Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nazwa Kawasaki Ninja R2 zastrzeżona w Europejskim urzędzie patentowym

Wysłany 05 marzec 2015 10:03 przez Komentarze: 0


Kawasaki zastrzegło niedawno w Europejskim urzędzie patentowym nazwę Ninja R2, co spowodowało mnóstwo spekulacji. Mówi się że Kawasaki chce wprowadzić motocykl turbodoładowany o mniejszej pojemności, który cenowo będzie bardziej przystępny od modeli H2 i H2R.

Pomimo że Kawasaki Ninja R2 jest jednym z wielu zastrzeżonych nazw przez Kawasaki, to jako jedyne zostało zarejestrowane także w odpowiednich urzędach w Jaoponii i Stanach Zjednoczonych, a to oznacza że model miałby być produkowany na każdy ważny rynek. Kawasaki zdobyło odpowiednie doświadczenie przy produkcji H2 i H2R, a widząc że motocykl ten zawładnął wyobraźnią każdego wprowadzenie modelu bardziej przystępnego cenowo byłoby bardzo dobrym posunięciem.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)