Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Roll Your Own - Harley-Davidson walczy ze stereotypem i promuje nowy wizerunek

Wysłany 05 marzec 2015 11:03 przez Komentarze: 0

Palenie gumy, jazda na kole czy efektywne ślizgi motocyklem po lodzie - czy pomyślałeś w tej chwili o motocyklach Harley-Davidson? Zapewne nie, marka ta ma nieco skostniały wizerunek, ale za sprawą nowej kampanii marketingowej ma to się szybko zmienić.

Kampanią o nazwie Roll Your Own rusza właśnie w Stanach Zjednoczonych i zrywa z dotychczasowym stereotypem Harleya jako maszyny do dostojnego nawijania kilometrów, a pokazuje motocykle tej marki jako narzędzie służące do zabawy: Palenia gumy, zdobywania stromych podjazdów, jazdy na kole, ścigania się po pustyni lub plaży albo do jazdy po lodzie. 

Firma zachęca motocyklistów do przyłączenia się do akcji na portalach społecznościowych oznaczając swoje posty na Twitterze czy Facebooku #RollYourOwn, pojawią się także spoty reklamowe podczas ważnych wydarzeń sportowych tj. rozpoczynające się mistrzostwa NCAA w koszykówce.

Oto spot Harleya, który będzie można zobaczyć w telewizji - oceńcie go sami, według mnie jest naprawde świetny - po jego obejrzeniu mam ochotę kupić Harleya. 

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)