Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Pseudomotocyklista potrąca pieszego i ucieka z miejsca wypadku

Wysłany 05 marzec 2015 13:03 przez Komentarze: 1

Bycie motocyklistą to dla wielu z nas powód do dumy - tworzymy społeczność, pozdrawiamy się na drodze, niesiemy pomoc innym motocyklistom. Niestety i w naszym środowisku zdarzają się osobnicy jak ten z filmu pochodzącego z kamery monitoringu i opublikowanego przez Scotland Yard.

Do zdarzenia doszło w  Stutton - jednej z dzielnicy Londynu. Kierujący motocyklem(celowo nie używam określenia motocyklista) uderzył w pieszego przechodzącego przez pasy - jak widać pieszy wszedł dość późnym zielonym - kierujący motocyklem miał prawdopodobnie zielone światło, jednak nie to jest istotą problemu - po potrąceniu pieszego mężczyzna ten podnosi motocykl i ucieka z miejsca zdarzenia nie udzielając żadnej pomocy i zostawiając nieprzytomnego pieszego na środku drogi. 

Policja poszukuje kierującego motocyklem i prosi o udostępnienie tego nagrania. Na szczęście poszkodowany w wypadku wyszedł ze szpitala bez większych obrażeń. Policja nadal poszukuje mężczyzny, który zbiegł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu.


El_DreSSo
dupa a nie pseudo motocyklista.. nie chcę bronić gościa ani potępiać.. ale w takich zdarzeniach różnie ludzie się zachowują.. codziennie prowadzę tramwaj i widzę jak to się odbywa.. niektórzy odrazu niosą pomoc (niezależnie od pojazdu, czy tramwaj, samochód, autobus, motocykl, pieszy) a i zdarzają się ludzie słabi psychicznie w sytuacjach nagłego stresu.. tu też tak mogło być.. wiele było sytuacji, że ludzie w ataku paniki uciekali z miejsca zdarzenia bo psycha padła i nie zachowali zimnej krwi kiedy jej najbardziej było potrzeba.... szkoda... ale nie ma co odpychać tego gościa od nazwy motocyklista (zachowanie admina/wstawiającego godne pouczenia - jak w XIX w.- odtrącać trędowatego). zdał prawko (chyba, że bez lejców śmigał) więc jest motocyklistą - ale nie do końca pełniącym obowiązek niesienia/udzielania pomocy poszkodowanym (co jest karane dla każdego obywatela, nie ważne czy sprawca czy świadek)...


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)