Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowa Africa Twin coraz bliżej? Nowe szkice patentowe Hondy przeciekły do sieci

Wysłany 16 marzec 2015 12:03 przez Komentarze: 0


Na targach EICMA 2014 Honda przedstawiłą projekt True Adventure, w którym wszyscy widzą nowe wcielenie legendarnej Afryki. Niestety Honda nie uraczyła nas jeszcze zbyt wieloma informacjami na temat projektu TA, ale o tym że motocykl jest coraz bliżej mogą świadczyć nowe rysunki patentowe.

Szkice przedstawione przez Honde zdradzają kilka szczegółów - widzimy airbox umieszczony z przodu ramy, a także dźwignie biegów której pozbawiony był prototyp na EICMA 2014. Miłośnicy manualnej skrzyni biegów mogą więc odetchnąć z ulgą. Według spekulacji magazynu MCN motocykl miałby być napędzany silnikiem 1000 cc typu twin o mocy do 110 KM i pojawić się na rynku jako model na 2016 rok. Czekamy z niecierpliwością na kolejne szczegóły.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)