Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Bike Aware: Nowa kampania bezpieczeństwa w Irlandii

Wysłany 17 marzec 2015 18:03 przez Komentarze: 2

Wiosna coraz bliżej - my czekamy na pierwsze reportaże o siejących terror dawcach na "ścigaczach", którzy stwarzają zagrożenie na ulicach, a tymczasem Rząd Irladzki przygotowuje kampanie bezpieczeństwa, która pokazuje że najwięcej wypadków z udziałem motocykli powodowanych jest przez nieuwagę i rozkojarzenie kierowców samochodów. 

Film jest szokujący, ale taki ma być jeśli ma zostać zapamiętany i ma odnieść skutek. Możemy jedynie pozazdrościć innym  krajom troski o motocyklistów - w Polsce tak jak wspomniałem  na początku - pojawiają się w mediach jedynie przy okazji pogoni za tanią sensacją i przedstawiani jako najgorsze zło, ale to już głębszy temat. Warto udostępnić przed sezonem, aby kierowcy przypomnili sobie że wracamy na drogi.cebra
brzmi dobrze

Marcin
Dobrze powiedziane - podpisuje się pod tymi słowami obiema rękami! Lepiej pokazać dzieciaka co wjechał do centrum handlowego i zrobić z niego przestępce zamiast zająć się istotnymi tematami i misją publiczną.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)