Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Bulldog koncept, czyli jakby wyglądała Multipla w wykonaniu Hondy

Wysłany 22 marzec 2015 20:03 przez Komentarze: 2

Chyba każdy wie jak wygląda Fiat Multipla - przez niektórych wyśmiewany, a przez innych uwielbiany. Na pewno nie można jednak powiedzieć, że jest nijaki. Czy jesteście ciekawi co by powstało jeśli Honda chciałaby mieć motocykl, który budziłby podobne emocje co Multipla?  Powstałbaby Honda Bulldog! 

Bulldog to czwarty z koncepcyjnych motocykli, który został przedstawiony na Osaka Motor Show w ten weekend obok CRF250 Rally i SFA oraz True Adventure. Motocykl na pewno nie podąża za dzisiejszymi trendami stylistycznymi, ale wytycza własną ścieżke. Honda Bulldog wyposażona jest w chłodzony cieczą silnik dwucylinrowy o pojemności 399 cc, 6-stopniową skrzynie oraz terenowe koła, które pozwolą wjecahć w lekki teren. Z założenia ma być uniwersalną maszyną, którą można jeździć po mieście czy podjechać na plaże, a podkreśleniem tej uniwersalności jest osadzony nad przednimi lampami bagażnik oraz dwa schowki umieszczone po obu stronach baku. Czy chcielibyście aby Honda Bulldog przeszła z fazy prototypu do fazy produkcyjnej?
Raptor
Taki hipsterski :)

nowy
żeby jeszcze zrobili coś z tym " trzecim miejscem siedzącym:D" na reflektorach to może by jakoś wyglądał...


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)