Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Casey Stoner weźmie udział w wyścigu 8-godzinnym Suzuka 2015

Wysłany 31 marzec 2015 15:03 przez Komentarze: 0


Były mistrz świata Casey Stoner weźmie udział w tegorocznej edycji 8-godzinnego wyścigu Suzuka - będzie reprezentował barwy zespołu Honda. Australijski mistrz MotoGP z 2007 i 2011 roku nie brał udziału w żadnym oficjalnym wyścigu od przejścia na emeryturę w 2012 roku. 

Casey zaprzeczał żeby były jakiejkolwiek możliwości jego powrotu do sportów motorowych, ale najwyraźniej szefowie HRC przekonali go i w tym roku weźmie udział w tym prestiżowym wyścigu. Australijczyk będzie ścigać się w jednym zespole wraz z utalentowanym Michaelem van der Markiem oraz doświadczonym Takumi Takahashi. 

W ostatnich latach Casey Stoner pracował jako kierowca testowy HRC utrzymując dobre stosunki z japońską firmą, ale mówił że zawsze chciał wziąć udział w podobnym wydarzeniu, jednak gdy jeździł w MotoGP miał zbyt napięty harmonogram, aby pozwolić sobie na taki luksus. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)