Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Koniec z limitowaną H2? Kawasaki wznawia rezerwacje na turbodoładowaną Ninje

Wysłany 09 kwiecień 2015 11:04 przez Komentarze: 0

Kawasaki Ninja H2 mocno namieszała w świecie motocyklowym Według wstępnych założeń motocykl miał być produkowany w limitowanej liczbie egzemplarzy, ale po tym jak został przyjęty przez użytkowników oraz prase motocyklową można się było tego spodziewać - Kawasaki ogłosiło właśnie że będzie przyjmowało kolejne zamówienia na ten model. 

Chyba samo Kawasaki nie spodziewało się takiego sukcesu Ninjy H2 - mimo ceny w granicach 25 000 Euro wielu klientów nie załapało się na pierwsze rezerwacje, ale teraz jest dla nich druga szansa - mogą zgłosić się do dealerów i zarezerwować Ninje H2, jednak nadal liczbam motocykli jest ograniczona dlatego warto się pospieszyć. Nie wiadomo jeszcze czy producent całkowicie zrezygnuje z rezerwacji, ale wg. niektórych serwisów branżowych jest to bardzo prawdopodobne. Ninja H2 nadal będzie miała status "limited edition".
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)