Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda opublikowała rysunki patentowe RC213V-S

Wysłany 09 kwiecień 2015 16:04 przez Komentarze: 0

Honda opublikowała niedawno rysunki patentowe RC213V-S, a to wskazuje że Japończycy jednak chcą wdrożyć w życie plan produkcji motocykla bardzo podobnego konstrukcyjnie do modelu RC213V znanego z MotoGP.

Jak do tej pory pojawiło się bardzo wiele sprzecznych informacji na temat tego modelu - od przecieków z magazynu Young Machine, aby to Honda dała zielone światło modelowi, aż po zaprzeczenie aby model ten pojawił się w najbliższym czasie. Ogromny rozrzut jest także w przewidywanej cenie - na chwile obecną mówi się że motocykl miałby być wyceniony na ok. 100 000 Euro, ale krążyły plotki o cenie w granicach 20 mln. Jenów, czyli ok. 640 000 PLN. 

Ostatnio opublikowane rysunki wskazują że projekt RC213V-S jednak nie został porzucony i Japończycy mogą wkrótce wszystkich zaskoczyć. Motocykl nie odbiega zbytnio od prototypu przedstawionego przez Hondę na ostatnich targach EICMA. 


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)