Mamy już 12562 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha: Akcja serwisowa modeli FJ-09, FZ-09, FZ6R, Super Tenere i R6

Wysłany 14 kwiecień 2015 15:04 przez Komentarze: 0


Yamaha ogłosiła akcje serwisową modeli FZ-09(W Europie sprzedawana jako MT-09 Tracer), FZ-09(MT-09), Super Tenere oraz YZF-R6 w związku z problemami ze skrzynią biegów. W Stanach Zdjednoczonych akcją objętych jest 4900 motocykli wyprodukowanych od 1 do 17 listopada 2014 roku.

Problem dotyczy elementu znajdującego się na wałku skrzyni biegów(element oznaczony na żółto) - jego wewnętrzna krawędź powinna być zaokrąglona, a w motocyklach objętych akcją jej krawędzie są ostre. Przez to element ten pracuje pod większym obciążeniem i może się zerwać w skutek zmęczenia materiału i doprowadzić do tego że zmiana biegów nie będzie możliwa. Yamaha prosi właścicieli o powstrzymanie się od jazdy na motocyklach z tą wadą do czasu aż element zostanie wymieniony w serwisie.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)