Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kask Shark Evoline Series 3 z carbonową skorupą już wkrótce

Wysłany 15 kwiecień 2015 13:04 przez Komentarze: 0

Kask Shark Evoline Series 3 Carbon skin

Kaski szczękowe to ogromna wygoda użytkowania - szczególnie dla osób jeżdżących w okularach. Niestety z racji swojej konstrukcji są one dość ciężkie, dlatego każdą próbe ich odchudzenia należy pochwalić.

Francuski producent postanowił właśnie tak zrobić i na rok 2015 wprowadza nowe lżejsze wersje swojego flagowego Szczękowca - modelu Evoline Series 3. Shark zastosował skorupe wykonaną z włókna węglowego(carbonu) i aramidu. Tworzywo to jest bardzo lekkie i wytrzymałe - użycie go w modelu Evoline 3 pozwoliło Sharkowi zmniejszyć wage aż o 140 gram. Kask do tej pory ważył 1750 gram, natomiast Carbon będzie ważyła 1610gram. 

Reszta konstrukcji kasku pozostaje bez zmian - posiada on homologację P oraz J pozwalającą na jazdę zarówno z otwartą jak i zamkniętą szczęką, a jego konstrukcja umożliwią łatwe "przerzucenie" szczęki za siebie i przekształcenie go w ten sposób w typowego JET-a. Standardowa wersja Evoline 3 otrzymałą nawjwyższą ocene w rankingu SHARP, nie wiadomo jeszcze jak oceniony zostanie model z Carbonową skorupą - na to przyjdzie poczekać. Kask na rynku pojawi się w cenie ok. 500 Euro.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)