Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowe rysunki patentowe Suzuki Recursion

Wysłany 20 kwiecień 2015 09:04 przez Komentarze: 0

Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze rysunki patentowe Suzuki Recursion, czyli nowego turbodoładowanego motocykla, który na rynek trafi prawdopodobnie jako Suzuki Katana. 

Teraz Suzuki opublikowało kolejne, które jeszcze dokładniej ilustrują jak będzie wyglądał motocykl pod względem konstrukcyjnym. Nowe rysunki przedstawiają wloty powietrza umieszczone w przedniej części motocykla, które umieszczone są przy światłach w przedniej owiewce - to z nich świeże powietrze pod ciśnieniem będzie docierało do intercoolera umieszczonego za cylindrami silnika - zapewni to obniżenie środka ciężkości i optymalne rozłożenie masy. 

Kolejne rysunki patentowe świadczą o tym, że Suzuki poważnie zajęło się modelem Recursion - wg. niektórych plotek motocykl zostanie oficjalnie przedstawiony jeszcze w tym roku na targach EICMA 2015.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)