Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha YZF-R1M z wadliwymi amortyzatorami Ohlinsa

Wysłany 21 kwiecień 2015 10:04 przez Komentarze: 0

Niedawno informowaliśmy o akcji serwisowej dotyczącej aftermarketowych amortyzatorów Ohlins z serii TTX36. Okazuje się że problem  dotyczy także amortyzatorów, które były fabrycznie montowane w niektórych motocyklach.

Z informacji, które docierają z Australii oraz Kannady za sprawą lokalnych urzędów do spraw konkurencji i konsumentów wynika, że problemy z utratą tłumienia mogą występować także w motocyklach seryjnie wyposażonych w amortyzatory tej firmy. Pierwszym modelem u którego stwierdzono wady jest Yamaha YZF-R1M. Torowa wersja R1 wyposażona jest w elektronicznie sterowane zawieszenie szwedzkiego producenta. 

Jak informuje Kanadyjski odpowiednik naszego ministerstwa Transportu wymianą wadliwych elementów zajmą się dealerzy Yamahy jeśli usterka zostanie wykryta. W samej Kanadzie akcją wymiany objętych jest 62 motocykle, ale akcja serwisowa ma być także ogłoszona w Stanach Zjednoczonych przez tamtejsze NHTSA(National Highway Traffic Safety Administration).Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)