Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Schuberth C3 Pro

Wysłany 29 grudzień 2012 18:12 przez Komentarze: 0

Schuberth C3 Pro

Schuberth C3 Pro to ewolucja bardzo dobrze znanego modelu C3. Nowy kask Schubertha pojawi się na pułkach sklepowych w przyszłym roku i będzie sprzedawany równolegle z C3.

Główne zmiany w stosunku do C3 to ulepszona areodynamika, wydajniejsza wentylacja i jeszcze lepsze wyciszenie. Polepszenie areodynamiki zapewniać ma nowa skorupa ze spojlerem i fakt, że nowy Schuberty był testowany w tunelu areodynamicznym. 

Konstruktorzy kasku wprowadzili również zmiany, dzięki którym kask ma mieć jeszcze lepszą wentylacje - jak podaje producent aż o 60% w stosunku do C3.  Nowy C3 Pro ma być też najlepiej wyciszonym kaskiem na świecie. Jego głośność to 82 db(A) przy 100 km/h. 

To jednak nie koniec zmian, jakimi uraczyli nas konstruktorzy Schubertha. Wyściółka kasku będzie wykonana z tych samych materiałów(ThermoCool i COOLMAX) co w sportowym SR1 - ma to zapewnić jeszcze większy komfort podróżowania. W kasku zostały także wbudowane antenty FM i Bluetooth, aby polepszyć odbiór radia i zasięg zestawu do komunikacji. Zmianom uległó także zapięcie, które zostało przesunięto do przodu tak, aby nie uciskało w grdykę.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)