Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Turbodoładowane Baggery Victory driftujące po torze!

Wysłany 27 kwiecień 2015 09:04 przez Komentarze: 0

Jeśli żyjecie w przekonaniu, że bagger to sprzęt dla spokojnych ludzi pragnących dostojnie pokonywać kolejne kilometry nie powinniście klikać w przycisk "Play", gdyż wasze wyobrażenia pójdą z dymem tak jak opony w driftujących baggerach Victory.

Amerykańska firma postatnowiła podobnie jak kilka miesięcy temu Harley nieco ożywić swój wizerunek. Dwóch drifterów Tony Carbajal i Joe Vertical z Victory Stunt Team wyciskają ostatnie poty z turbodoładowanych baggerów na torze NenningsGP i trzeba przyznać że robią to w niezwykle efektowny sposób. Motocykle wyposażone są w większe koła pasowe, aby zwiększyć moment obrotowy na tylnym kole oraz sportowe gumy. Ciekawe czy Victory zdecyduje się na wprowadzenie zestawów modyfikujących dla obecnych właścicieli tego typu maszyn - w końcu Ameryka to kraj Muscle Carów, więc dlaczego nie muscle baggerów :)
 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)