Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Harley Davidson Street 500 i 750 wzywane do serwisu z powodu braku tylnej lampy

Wysłany 29 kwiecień 2015 09:04 przez Komentarze: 1

Harley-Davidson oraz NTHSA ogłosiły akcje serwisową dla modeli XG500(Street 500) i XG750(Street 750). Akcją objęte są 500-tki produkowane od 12 maja 2014 do 9 marca 2015 oraz 750-tki produkowane pomiędzy 28 stycznia, a 9 marca 2015.

Dochodzenie wykazało, że w trakcie produkcji do niektórych motocykli nie zamontowano tylnej lampy. Akcja dotyczy blisko dziewięciu tysięcy motocykli. Harley-Davidson problem wykrył 9 marca po sprawozdaniu okresowym z montowni w Kansas City, która produkuje motocykle na rynek Ameryki Północnej i będzie montował brakujące lampy nieodpłatnie. Motocykle objęte akcją serwisową trafiły na rynek USA oraz Kanady.langer
Nie bardzo rozumiem, jak to możliwe, by do nabywców trafiły pojazdy niekompletne, i to z tak istotną wadą jak brak tylnej lampy. Czyżby te pojazdy były z fabryki wysyłane bezpośrednio do klienta końcowego, z pominięciem tzw. przeglądu zerowego u dilera??


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)