Mamy już 13070 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nie będzie nowego GSX-Ra 1000 w 2016 roku. CARB rozwiał wszelkie wątpliwości

Wysłany 01 maj 2015 11:05 przez Komentarze: 0

Niedawno informowaliśmy że Suzuki przygotowuje dużą modernizacje gixxera 1000 na  2016 rok - mowa była o zmiennych fazach rozrządu i pełnym pakiecie elektroniki od Boscha. Niestety nasz entuzjazm został rozwiany przez kalifornijski CARB.

Producenci chcąc uzyskać pozwolenie na sprzedaż swoich pojazdów w stanie Kalifornia muszą otrzymać odpowiendią homologacje CARB(California Air Resources Board). Odpowiednie dokumenty dla GSX-Ra 600, 750 i 1000 na ten rok zostały przedstawione i wynika z nich, że Suzuki nie planuje nic zmieniać w swoich sportowych modelach. Wszystkie parametry emisji spalin i związków toksycznych pozostają bez zmian, a to oznacza że silniki w tych modelach nie będą w żaden sposób modyfikowanego. Wygląda na to że nowego GSX-Ra 1000 ze zmiennymi fazami rozrządu zobaczymy najwcześniej w roku 2017. 


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)