Mamy już 12562 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Limitowana Kawasaki Ninja 400 LE pojawi się na rynku Japońskim

Wysłany 11 maj 2015 09:05 przez Komentarze: 0

Kawasaki zaprezentowała właśnie na rynku Japońskim specjalny model Kawasaki Ninja 400 LE, który będzie produkowany w limitowanej liczbie 300 egzemplarzy i standardowo wyposażony w system ABS. 

Czy nie wygląda on Wam znajomo? Powinien, ponieważ motocykl jest niemal identyczny jak sprzedawany na rynku Europejskim ER-6F. Główne zmiany to kolorystyka oraz silnik o zmniejszonej pojemności. Motocykl ten będzie dostępny w przyciągającym wzrok ciemno-szarym kolorze ze złotymi felgami oraz paskami na baku i bocznych owiewkach. Nowa Ninja wyposażona jest w ten sam 4-suwowy silnik co ER-6F, ale o zmniejszonej pojemności do 3999cc, który osiąga moc 43KM przy 9500 obr/min oraz moment obrotowy 37Nm przy 7500 obr/min. W Japonii, Ninja 400 LE będzie kosztować około 6290 dolarów. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)