Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Motocykliści we Francji będą musieli jeździć z kamizelką odblaskową

Wysłany 20 maj 2015 23:05 przez Komentarze: 3

Motocykliści we Francji od przyszłego roku będą musieli jeździć z kamizelką odblaskową. Według nowych przepisów, które wejdą od 1 stycznia 2016 motocykliści będą zobligowani mieć ją przy sobie, czyli np. w schowku, ale bez konieczności jej zakładania.

Ciężko zrozumieć sens nowych regulacji, w końcu wydawać by się mogło że kamizelka ma poprawić bezpieczeństwo, tymczasem będzie jedynie zapychała malutki(w większości motocykli) schowek. Kara za brak kamizelki ma wynieść do 135 Euro. Akceptowane ponoć mają być także kurtki motocyklowe z dużymi elementami odblaskowymi posiadające oznakowanie CE. 


Ania
Jaki słodki jeżyk :) :) :)

Maciej
Sens nowych przepisów jest taki jak często w naszym kraju. Lobby wygrało więc wzrośnie sprzedaż kamizelek droższych bo atestowanych.

Daniel
Głupi przepis. za niedługo nakażą wożenie gaśnicy w motocyklu. Przynajmniej jeżyk jest słodki :P haha


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)