Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy pomysł Rządu: Fotoradaru zrobi zdjęcie po przekroczenie prędkości o 1km/h

Wysłany 02 czerwiec 2015 11:06 przez Komentarze: 1

Jak informuje dziennik Gazeta Prawna już wkrótce fotoradary stacjonarne będą mogły robić zdjęcia kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o zaledwie 1km/h. Obecnie tolerancja fotoradarów ustawiona jest na 10km/h.

Zniesienie tej granicy jest częścią Narodowego Programu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego realizowanego w latach 2015-2016. Teoretycznie mamy więc zwiększanie bezpieczeństwa, ale jednocześnie zrealizowany ma być inny cel wpisany w ten  program na, który zakłada nałożenie w 2016 roku na kierowców mandatów na kwotę co najmniej 1,657 mln złotych, czyli nie mniej niż rok wcześniej. Trudno więc uwierzyć że chodzi jedynie o zwiększenie bezpieczeństwa.

Oprócz zniesienia tolerancji w 2015 roku powstanie także 29 odcinkowych kontroli prędkości oraz pojawi się 50 nowych fotoradarów, a więc łącznie w Polsce będzie ich już 400.

Źródło: Gazeta Prawna, Onet


Darkmen
Banda złodziei szukająch kasy w kieszeniach kierowców


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)