Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kolejny niedoszły zabójca spychający motocykliste z drogi

Wysłany 03 czerwiec 2015 12:06 przez Komentarze: 0

Sytuacja ta miała miejsce w Kaliforni i jest bardzo podobna do tej, którą mieliśmy okazje oglądać na tym filmie. Niestety tym razem nie skończyło się już tak dobrze.  Jadący na SV650 motocyklista wypadł z drogi wskutek próby morderstwa - trzeba to jasno sobie powierdzieć. Takie zachowanie na drodze to już nie złośliwość, to najzwyklejsza próba zabójstwa. 

Bardzo pechowo dla kierowcy SV-ki kamerka była przybrudzona, a kierowca samochodu prawdopodobnie uniknie kary. Motocyklista ma skręcone ramie, siniaki, zadrapane ramię, a także szwy i siniaki w łokciu. Dobrze że przynajmniej żyje - być może uda się złapać kierowcę tej Toyoty Camry, któremu bezzwłocznie dożywotnio powinno zostać zabrane uprawnienia i skazać za usiłowanie zabójstwa.

Oto film z całego zajścia

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)