Mamy już 13070 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

IOMTT: Michael Dunlop opuszcza Milwaukee Yamaha i wraca do BMW

Wysłany 04 czerwiec 2015 17:06 przez Komentarze: 0

Michael Dunlop, 11-krotny zwycięzca w Isle of Man TT zszokował wszystkicch ogłaszając że kończy swoją współpracę z zespołem Yamaha R1 Milwaukee w trybie natychmiastowym i powraca do byłego zespołu BMW.

Powodem tej decyzji są bardzo pryecitne wyniki uzyskiwane w tym sezonie przez doświadczonego zawodnika i zwycięzce IOMTT z zeszłego roku. Dunlop zdecydował opuścić zespół Yamahy zaledwie po trzech okrączeniach treningowych, gdy spadł na 13ste miejsce i uzyskał średnią prędkość okrążenia na poziomie 124,519mph. Zwycięzca Bruce Anstey uzyskał średnią prędkość na poziomie 128,641mph.

Po ogłoszeniu swojej decyzji Michael Dunlop wyjaśnił: "Chciałbym podziękować zespołowi Milwaukee Yamaha za ich wsparcie oraz przyjęcie do swojego zespołu i jednocześnie przepraszam za podjęcie tej decyzji, ale nie sądze że zostało wystarczająco dużo czasu, aby przygotować motocykl w wystarczającym stopniu do wygrywania wyścigów i walki o o wysokie miejsce w tegorocznym TT."

To ogromny prztyczek w nos dla Yamahy, w końcu nowa R1 jest przedstawiana jako lidera w swojej klasie i pogromca BMW.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)