Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Premiera kasków Skully przesunięta do grudnia 2015

Wysłany 08 czerwiec 2015 09:06 przez Komentarze: 0

Kask skully

Inteligentne kaski motocyklowe takie jak Skully to przyszłość, niestety bardziej odległa niż myśleliśmy. Okazuje się że firma z siedzibą w San Fransisco ma problemy z ich terminowym dostarczeniem na rynek. 

Wedłu pierwszych założeń kaski firmy Skully miały trafić do klientów już pod koniec 2014 roku, ale termin ten przesunął się do maja 2015, a na początku roku 2015 ruszyła ich przedsprzedaż. Według ostatnich informacji pochodzących od firmy klienci, którzy zamówili już kaski zobaczą je najwcześniej w grudniu 2015. Zainteresowanie jest spore, bowiemzamówiono już około 2000 kasków na kwotę 2,4 mln dolarów. 

Według nieoficjalnych informacji kaski Skully produkowane mają być w Chinach, niestety nie wiadomo co jest przyczyną przesunięcia terminu premiery. Być może chodzi o dopracowanie oprogramowania, ale pamiętajmy że główną funkcją kasku ma być ochrona głowy i odpowiedni komfort jazdy, do tego kask musi otrzymać odpowiednie certyfikaty oraz  przejść testy dopuszczające go na rynek. Skully nie ma doświadczenia w produkcji kasków, więc przyczyna może leżeć właśnie po tej stronie.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)