Mamy już 12562 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Technologia Dainese D-Air będzie otwarta dla innych producentów ubrań motocyklowych

Wysłany 10 czerwiec 2015 11:06 przez Komentarze: 0

System poduszek powietrznych D|Air to jedno z największych osiągnięć włoskiej firmy, rozwijany od 15 lat przez oddział technologii D-Tec sprawdził się na torach wyścigowych, a wkrótce trafi także do ubrań innych producentów.

Firma postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem i przy okazji zarobić na sprzedaży konkurencyjnych ubrań motocyklowych. Dainese zamierza sprzedawać innym firmom zbroje ochronną D-Air Armor, która stanowi trzon systemu D|Air. D-Air Armor to samodzielna zbroja z protektorem placów, wbudowaną elektroniką, generatorem gazu, okablowaniem, baterią oraz GPS - można ją zintegrować z dowolną kurtką lub kombinezonem, dzięki czemu motocyklista będzie chroniony dokładnie tak jakby używał oryginalnych ubrań od Dainese.

Pierwszymi firmami, które zamierzają korzystać z rozwiązań Dainese D|Air są Vircos oraz Furygan. Iacopo Forte z Vicros powiedział: "To bez wątpienia ogromny krok naprzód dla bezpieczeństwa motocyklistów. Dzięki naszemu partnerstwu stworzymy kombinezon wyścigowy radykalanie zwiększająćy bezpieczeńśtwo tego w tym sporcie."

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)