Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Customowe Perełki #1: Yamaha XS650 by Holiday Customs

Wysłany 10 czerwiec 2015 11:06 przez Komentarze: 0

Yamaha XS650 by Holiday Customs

Zostałem ostatnio poproszony przez jednego z czytelników moto opinie o to aby w portalu pojawiało się więcej customowych motocykli. Pomysł jest dobry, a ciekawych projektów nie brakuje, więc zgodnie z obietnicą otwieramy nowy cykl Customowe Perełki :)

Będziemy wstawiali tu zdjęcia i opisywali ciekawe projekty znalezione w sieci i przesłane przez Was. Nie mogę obiecać konkretnej liczby customów co np. tydzień/miesiąc, ale postaram się żeby nowe motocykle pojawiały się jak najczęściej.

Pierwszym projektem w ramach cyklu customowe perełki jest bobber na bazie Yamahy XS650 z 1975 roku. Motocykl w stylu bobber przeszedł ogromną liczbe modyfikacji. Jared wyposażył go w 21 calowe koła z przodu, oraz 18-calowe z tyłu. Jeśli zerkniecie na zdjęcia oryginalnej Yamahy XS650 na pewno nie znajdziecie zbyt wielu wspólnych elementów. Mamy tutaj zmieniony reflektor, stylowe drewniane błotniki z przodu i z tyłu, nowy zbiornik paliwa, zmienione siedzenie czy wykonany ręcznie tłumik. 

Oto więcej zdjęć XS650 wykonanego przez Jareda. Jak Wam się podoba?

Yamaha XS650

Yamaha XS650 by Holiday Customs

Yamaha XS650 by Holiday Customs

Yamaha XS650 by Holiday CustomsNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)