Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Prototypy KTM390 Adventure wysłane do Indii na testy. Mały dual sport od KTMa coraz bliżej

Wysłany 29 czerwiec 2015 09:06 przez Komentarze: 1

KTM 390 Adventure koncepcja

Kilka miesięcy temu dość często przewijał się temat nowego KTM 390 Adventure - nowego motocykla typu dual-sport na bazie Duke-a 390. KTM ostatecznie zaprzeczył, aby model ten powstał w najbliższym czasie, jednak wszystko wskazuje że szefostwo firmy zmieniło zdanie i nowy KTM 390 Adventure pojawi się na rynku wcześniej niż przypuszczaliśmy.

Według źródeł gazety CarTrade firma wysłałą dwa prototypy 390 Adventure(nazwa kodowa KT22) do Indii przygotowując się do testów, a może nawet aby wstępnie przygotować się do ich produkcji w tamtejszej fabryce Bajaj. Motocykle najprawdopodobniej produkowane będą w Indiach i stamtąd wysyłane na inne rynki. Nowy KTM390 Adventure miałby szanse powalczyć na rynku bardzo niską wagą - zaledwie 136kg. Większość turystycznych enduro waży grubo ponad 220kg. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje o nowym motocyklu KTMa i pierwsze zdjęcia szpiegowskie. Zapowiada się ciekawy model.


STACHU
No i ktoi się ciekawy sprzęt. 40-parę km i 140 kg na pewno zrobią robotę a i w terenie będzie się fajnie sprawował, dużo lepiej od reszty grubasów. Problem w tym, że w PL kupno nowego KTMa to problem. Zero testówek, niekompetentni sprzedawcy, strona internetowa nieaktualna...


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)