Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Microsoft Hyperlapse - Stwórz efekt timelapse z dowolnego filmu!

Wysłany 02 lipiec 2015 11:07 przez Komentarze: 0

Jeśli używacie kamery do rejestrowania swoich przejażdżek i wypraw motocyklowych na pewno chętnie przyjrzycie się programowi Microsoft Hyperlapse. Jest to aplikacja z pomocą której można stworzyć efektowne stabilizowane wideo w przyspieszonym tempie naśladując efekt Timelapse znany z kamer sportowych tj. GoPro.

Już nie będziecie musieli wybierać czy nagrywać film czy użyć time lapse - darmowa aplikacja Microsoftu stworzy film w przyspieszonym tempie na podstawie dowolnego pliku wideo z kamery. Program dostępny jest na system Windows, a także na mobilne platformy jak Android i Windows Phone. Sama obsługa jest bardzo prosta i przeprowadzana w kilku krokach - w pierwszym po wybraniu create project wybieramy film i ustalamy jaka jego część ma zostać spowolniona, przechodząc do drugiego okna wybieramy wszystkie opcje tj. tempo odtwarzania(od 1x do 32x), a także rozdzielczość, liczbę klatek filmu itd. Ostatni krok to renderowanie filmu i stworzenie gotowego wideo z efektem time lapse. Proste, prawda? :) Stworzony film można później wysłać do youtube lub użyć w czasie dalszego montażu większego projektu. 

Program dla systemu znajdziecie na TEJ STRONIE. Tak wygląda efekt końcowy po obróbce filmu:

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)