Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ruszyły zapisy na zakup Hondy RC213V-S. Japońska wersja ma moc 70KM!

Wysłany 15 lipiec 2015 11:07 przez Komentarze: 1


Wczoraj ruszyły zapisy na zakup Hondy RC213V-S. Zainteresowani musza wejść na stronę www.rc213v-s.com, kliknąć Order Entry i wypełnić formularz. Niestety to nie wystarczy do tego żeby stać się jej posiadaczem.

Po wypełnieniu formularza zadzwonić ma przedstawiciel Hondy, który na podstawie rozmowy z potencjalnym klientem zdecyduje czy motocykl trafi w jego ręce. RC213V-S w zależności od rynku na jaki trafi może mieć różną moc - na przykład wersja Europejska będzie osiągała moc maksymalną 156KM, podczas gdy wersja na rynek Amerykański zaledwie 101KM. 

Myślicie że to śmiesznie mało? To trzymajcie się fotela - wersja na rynek Japoński będzie miała zaledwie 70KM! Tak, tak - nie przewidzieliście się. Motocykl będący niemal idealną repliką RC213V Marqueza będzie miał moc na poziomie Yamahy MT-07 :) Oczywiście dostępny jest power kit, który pozwoli na uzyskanie pełnej mocy 215KM, jednak trzeba zapłacić za niego 12 000 dolarów ekstra. Cena samego motocykla w Europie wynosi 188 000 Euro. Ktoś chętny? :)


hahaha
70 konny potwór :D


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)