Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

RozbityMotocykl.pl - Sprawdź historię swojego motocykla po numerze VIN

Wysłany 20 lipiec 2015 13:07 przez Komentarze: 0

Każdy kto kupował kiedyś używany motocykl dobrze wie jak znaleźć dobry egzemplarz - nie mówię już nawet o motocyklu całkowicie bezwypadkowym, bo jak wiadomo większość miała jakieś mniejsze lub większe przygody, chodzi o motocykl po prostu nadający się do jazdy i nie stwarzający zagrożenia dla swojego właściciela.

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawe, ale motocykle powypadkowe, których nie opłaca się naprawiać trafiają w większości na specjalne aukcje ubezpieczalni, gdzie warsztaty kupują je w licytacji. Motocykl taki jest najczęściej jest naprawiany i trafia z powrotem na rynek - oczywiście w ogłoszeniach najczęściej nie dowiemy się nic o jego przeszłości, ani tym bardziej o tym co było uszkodzone, a jest to często kwestia naszego własnego bezpieczeństwa, a nawet życia. 

Właśnie po to żeby walczyć z takimi praktykami powstał nowy serwis RozbityMotocykl.pl pozwoli on uchronić się od nieuczciwych sprzedawców, którzy zatajają przed nami historie motocykla i sprzedają maszyny po dzwonach i szlifach jako bezwypadkowe. Każdy użytkownik, który zbył maszyne nie dającą się z pozoru naprawić może wpisać ją do bazy i kupujący może później sprawdzić jej historię wpisując 6 ostatnich cyfr numeru VIN.

Zachęcamy do odwiedzenia strony i udostępniania tego linku: http://www.rozbitymotocykl.plNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)