Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Pękające felgi w KTM Duke 390? Czy właściciele mają się czego obawiać?

Wysłany 22 lipiec 2015 16:07 przez Komentarze: 0


Jakiś czas temu w zagranicznych portalach internetowych pojawiło się zdjęcie powypadkowego Duke-a 390 - właściciel motocykla miał wypadek spowodowany pęknięciem przedniej felgi w trakcie hamowania.

Cały problem został opisany przez właściciela 390tki w wątku na tym FORUM. Po zdarzeniu jeszcze kilku innych użytkowników KTMów 390 zgłaszało problemy z łamiącymi się felgami. Austriacki producent zareagował dość szybko i wymieniał felgi nieodpłatnie w ramach akcji serwisowej - wydawało się że problem już zupełnie zniknął i nie ma żadnych obaw, a jednak niemal identyczny wypadek miał miejsce niedawno w Indiach. 

Kierowca i pasażer jadący na motocyklu Bajaj Pulsar 200 RS odnieśli ciężkie obrażenia i trafili do szpitala po gwałtownym hamowaniu. Zapytacie co ma wspólnego Bajaj z KTMem? Jest to jeden z największych producentów motocykli w Indiach oraz partner firmy KTM: Model Duke 390 produkowany jest w tamtejszej fabryce Chakan, a więc wysoce prawdopodobne jest to że obie firmy mają tego samego dostawcę felg, a to już jest pewien powód do obaw. Myśle że nie ma co panikować, ale wskazane jest aby właściciele tych modeli od czasu do czasu spoglądali na przednią felge i kontrolowali jej stan.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)