Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Speed Week 2015 na wyschniętym jeziorze Bonneville odwołany

Wysłany 22 lipiec 2015 17:07 przez Komentarze: 0

Złe wiadomości napływają z Bonneville - organizacja SCTA(Southern California Timing Association) ogłosiła że odwołuje tegoroczny Speed Week 2015 z powodu ulewnych deszczów, które mocno pogorszyły jakość powierzchni wyschniętego jeziora solnego.

Przedstawiciele SCTA odwiedzili Bonneville i stwierdzili że nawierzchnia nie jest wystarczająco sucha, a ponadto warstwa soli na dnie jeziora jest obecnie zbyt cienka. Takie warunki uniemożliwiają uzyskanie wysokich prędkości. Na powierzchni znajduje się też wiele brudu. Zawodnicy, którzy zamierzali bić rekordy w tym roku będą musieli poczekać do kolejnej imprezy "World Finals", która wystartuje 29 Września i będzie trwała do 2 Października. 

W tym roku w klasie motocykli wystąpić miał Guy Martin na Triumphie Rocket Endeavour, który zamierza pobić aktualny rekord prędkości na lądzie wynoszący 605,697 km/h i ustanowiony przez Rockiego Robinsona w 2010 roku na Suzuki Top-Oil Ack Attack Streamliner.  
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)