Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Moto Opinie 1.1 - nowa wersja aplikacji dla motocyklistów :)

Wysłany 11 marzec 2014 09:03 przez Komentarze: 3

Moto-Opinie Android

Jest już nowa wersja(1.1) aplikacji Moto Opinie na Androida - dodałem funkcje ciekawe miejsca i trasy dla motocylistów. Po włączeniu odbiornika GPS aplikacja ustala naszą lokalizacje i pokazuje miejsca i trasy motocyklowe warte odwiedzenia w naszej okolicy oraz odległość od nich w kilometrach. Miejsca są posortowane wg. odległości, więc szybko ustalimy wg. potrzeb czy pojechać na krótki wypad czy gdzieś dalej.

Oprócz tego jest też przycisk włączający nawigacje do tego miejsca, a także możliwość przeglądania ciekawych miejsc wg. województw. Możemy też zobaczyć lokalizacje miejsca na mapce i zdjęcia przesłane przez użytkowników. 

Zapraszam do:
POBIERANIA APLIKACJI Z GOOGLE PLAY lub zeskanowania kodu QR:)A oto jedna z opinii na temat aplikacji z Google Play :) Dziękujemy za wszystkie pozytywne komentarze :)


Świetna! Świetna aplikacja, wszystko w jednym miejscu, ciekawe trasy, opinie o sprzęcie, wszystko czego potrzeba motocykliscie. Dzięki tej aplikacji, jadąc w trasę, można sobie ją urozmaicić odwiedzając miejsca, o których istnieniu normalnie nie mieliśmy pojęcia.


Tomasz / Rybnik
MEGA APLIKACJA, TAK TRZYMAĆ! Może strona startowa troche uboga i statyczna ale miejscówki zajebiste i fajnie poukładane od najbliższych do coraz odleglejszych. Jedno zastrzeżenie - jak klikam nawigacja i wybieram mapy google to nie wyświetla mi się pozycja miejsca, ale na innych aplikacjach ok.

iroqez
GENIALNE! Czegoś takiego brakowało. Jeszcze przydałby się widget który pokazuje ostatnio dodane opinie, newsy i miejsca bez wchodzenia do aplikacji.

Drzewo
Dzięki za miłe słowa. O widgecie się pomyśli, ale najpierw będe przebudowywał interfejs aplikacji żeby tam było wszystko dostępne w jednym miejscu. Poza tym wkrótce będzie też aplikacja dla Windows Phone, a jeszcze później takżę na iphone :) Jak widać jest co robić :) @Tomasz / Rybnik: Już poprawiłem ten błąd.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)