Mamy już 12857 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Znamy cenę nowej Hondy CRF1000L Africa Twin: Będzie tańsza od konkurencyjnego R1200GS

Wysłany 27 lipiec 2015 12:07 przez Komentarze: 0

Niedawno przedstawialiśmy zdjęcia i specyfikacje techniczną nowej CRF1000L Africa Twin, zastanawialiśmy się wtedy ile Japończycy każą sobie zapłacić za ten długo wyczekiwany model, ale nie musimy już się zastanawiać, bo Honda ujawnia ceny.

Motocykl w Europie został wyceniony na 12,100 Funtów(około 70 000 złotych przy obecnym kursie Funta) - nie jest to mała kwota, jednak biorąc pod uwagę że konkurencyjny BMW R1200GS jest 3,500 Funtów droższy chyba nie ma co narzekać. Niestety w przypadku Hondy jest pewien haczyk - cena dotyczy podstawowego modelu bez ABS, a ponieważ wersja bez ABS nie będzie mogła być sprzedawana w Unii Europejskiej z powodu braku ABS(wszystkie motocykle od 2016 roku będą musiały być obowiązkowo w niego wyposażone) to trzeba będzie liczyć na to, że ceny mogą być wyższe niż wspomniane 12,100 Funtów.

Jeśli będziemy wiedzieli więcej na temat cen nowej Afryki, w tym wersji z ABS i DTC ten wpis zostanie zaktualizowany.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)