Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Brytyjski Norton otrzyma wsparcie finansowe z rządu: Powstanie motocykl elektryczny?

Wysłany 05 sierpień 2015 12:08 przez Komentarze: 0

Ciekawe wieści docierają do nas z Wielkiej Brytanii - tamtejszy producent motocykli Norton otrzyma ze skarbu państwa dofinansowanie, które pozwoli na rozwój firmy i zwiększenie zatrudnienia. 

Spółka Norton otrzyma 7,5 miliona funtów na rozwój, tworzenie miejsc pracy i wdrożenia projektu "bardziej ekologicznego transportu". George Osborne - minister finansów - odwiedził siedzibę firmy Norton i oświadczył, że dofinansowanie ma na celu głównei stworzenie nowych miejsc pracy. Firma zamierza zatrudnić 159 nowych pracowników, a w ciągu kolejnych 5 lat personel będzie zwiększony o kolejne 600 osób.

W niedawnym komunikacie prasowym pochodzącym z firmy Norton pojawiła się także informacja o "nowym zielonym motocyklu", co zostało przyjęte jako zapowiedź stworzenia motocykla napędzanego silnikiem elektrycznym. Nie ma jeszcze żadnych konkretów na ten temat, jednak wkrótce każdy liczący się producent motocykli będzie miał w ofercie jakiś pojazd elektryczny. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)