Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Akrapovic prezentuje nowy wydech dedykowany Ducati Scramblerowi

Wysłany 17 sierpień 2015 14:08 przez Komentarze: 0


Wydech Akrapovic
Akrapovic wprowadził właśnie do swojej oferty nowy model tłumika specjalnie dedykowany - cieszącemu się niesłabnącą popularnością - Ducati Scramblerowi.

Nowy podwójny wydech ma ulepszyć motocykl w każdym aspekcie - od wyglądu, przez dźwięk, a kończąc na podniesieniu mocy i poprawieniu krzywej jej przebiegu. Dzięki zastosowaniu lekkiego stopu tytanu jest również znacznie lżejszy, i to aż o 60%, od oryginalnego wydechu: 2,4 kg zamiast 6kg. 

Tłumik zapewnia przyrost mocy o 2,3KM przy 7200obr/min, większy o 3,7 Nm moment obrotowy osiągany przy 4150 obr/min, a także Poziom hałasu wynoszący 96dB przy 4125 obr/min. Tłumik posiada homologacje EC ECE. Montaż ma zająć tylko ok. 45 minut - nie znamy jeszcze jego. Poniżej więcej zdjęć oraz wykres z hamowni.
Tłumik Akrapovic Ducati Scrambler

Wydech Akrapovic

Wydech Akrapovic

Wykres z hamowni

Akrapovic Wykres z hamowniNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)