Mamy już 13080 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Akcja serwisowa: Harley-Davidson Street 500 i 750 z usterką pompy paliwa

Wysłany 24 sierpień 2015 17:08 przez Komentarze: 0

Harley-Davidson ogłosił niedawno akcje serwisową modeli Street 500 i 750 w Kanadzie, gdzie 666 motocykli wyprodukowanych w 2015 roku dotkniętych jest usterką pompy paliwowej.

W wyniku wady uszczelki znajdującej się w module pompy paliwa umieszczonej w zbiorniku paliwa może dojść do chwilowego zablokowania dopływu paliwa i utraty mocy w czasie jazdy. Szczególnie niebezpieczne jest to w trakcie wyprzedzania. Objawy spowodowane brakiem paliwa uwidaczniają się szczególnie przy jego niskim poziomie, ale jeszcze przed zaświeceniem się kontrolki rezerwy. 

Harley-Davidson wzywać będzie właścicieli w Kanadzie do wymiany całej pompy paliwa, ale prawdopodobnie już wkrótce akcja serwisowa będzie obejmowała inne kraje w których sprzedawany jest model Street 500 i Street 750. Modele wyprodukowane we wcześniejszych l.atach są wolne od tej usterki.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)