Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha FZ8 Fazer, FZ1 oraz XJ6 znikają z brytyjskiego rynku

Wysłany 27 sierpień 2015 10:08 przez Komentarze: 0

Fazery to zdecydowanie jedne z najważniejszych motocykli w historii Yamahy, bez których firma nie byłaby dziś w tym miejscu, w którym jest, ale niestety także ich era powoli dobiega końca o czym świadczy wycofywanie tych modeli z rynku Brytyjskiego.

Ze stron internetowych Yamahy UK znikają modele FZ-8 Fazer, FZ1 oraz XJ6. Motocykle po wyprzedaniu ich z salonów nie powrócą do sprzedaży. Bardzo prawdopodobne jest także to że model XJ6 Diversion wkrótce podzieli ten sam los co XJ6. Powodem dla którego motocykle zostały usunięte z oferty jest ich słaba sprzedaż i co ciekawe nie wpłynęła na to wcale konkurencja zewnętrzna, a ogromny sukces modeli z linii MT. 

Bezpośrednim konkurentem dla FZ1 i FZ8 jest MT-09, a dla XJ6 - Yamaha MT-07. Oba motocykle od ich wprowadzenia na rynek biją rekordy sprzedaży, tak więc kwestią czasu było to że Yamaha będzie musiała pozbyć się z oferty niektórych modeli konkurujących w tym samym segmencie.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)