Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Mayans MC: Kurt Sutter zapowiada spin-off serialu Sons of Anarchy

Wysłany 31 sierpień 2015 19:08 przez Komentarze: 0

Nie będzie przesadą jeśli napiszę, że serial Sons of Anarchy zyskał miano kultowego w środowisku motocyklowym. Niestety w 2014 roku wyemitowano ostatni 7 sezon, co zasmuciło wielu fanów - nadchodzi jednak dobra wiadomość - twórca SoA, Kurt Sutter, zapowiedział właśnie spin-off.

Nowy serial będzie zatytułowany Mayans MC i opowiadał o klubie motocyklowym Mayans, który przewijał się wielokrotnie w różnych wątkach Synów Anarchii. Kurt Sutter nie zdradził zbyt wielu szczegółów na jego temat - wiemy tylko że produkcja jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, a wydarzenia w serialu będą miały miejsce najprawdopodobniej po wydarzeniach opisanych w SoA. 

Oczywiście nie wiadomo czy nowy serial dorówna poziomowi SoA, ale na pewno jest to dobra wiadomość i wiele osób chętnie przekonają się o tym "na własnej skórze". Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)