Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Wielka Brytania: Jazda testowa bladym zakończona odsiadką w więzieniu

Wysłany 31 sierpień 2015 20:08 przez Komentarze: 0

Ashley Dixon, to 24-letni Brytyjczyk, który udał się do jednego z dealerów Hondy w celu przetestowania Hondy CBR1000RR. Miał on ze sobą kamerkę zamontowaną na kasku, którą nagrał film z testów i pochwalił się nim na YouTube.

Ashley chciał zdobyć trochę sławy, ale raczej nie spodziewał się takiego obrotu sprawy -  jego filmem na portalu YouTuve bardzo szybko zainteresowała się policja, która dotarła do dealera  i ustaliła tożsamość motocyklisty. Za jazdę z prędkością dochodzącą do 153mph(246km/h) po wąskich drogach, na których odbywa się normalny ruch Ashley został uznany przez sędziego za "wariata" i skazany na 8 miesięcy więzienia. 

Sąd wydał także zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na dwa lata. Dixon trafił do więzenia w czwartek, 20 sierpnia 2015. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)