Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy Icon Airframe Pro: Lepiej wyciszony, wygodniejszy i z ulepszoną aerodynamiką

Wysłany 09 wrzesień 2015 09:09 przez Komentarze: 0

Icon Airframe Pro

Firma Icon wprowadza do swojej oferty następce obecnego na rynku od 6 lat modelu Airframe. Kask został nazwany Icon Airframe Pro, co wskazuje że jest to ewolucja sprawdzonego już modelu.

Airframe Pro już na pierwszy rzut oka różni się od poprzednika kształtem skorupy zewnętrznej - kask zyskał bardziej agresywny sportowy wygląd, jednak zmiany w tym aspekcie mają przede wszystkim wpłynąć na poprawę aerodynamiki kasku i jego wyciszenie. Sama skorupa wykonana jest z kompozytów, a konkretniej z włókna szklanego i carbonu. Kask dostępny będzie w 4 rozmiarach skorupy zewnętrznej.

Icon w nowym modelu postawił także na nową wyściółkę z materiału HydraDry, która składa się z 5 wymienialnych elementów zamiast trzech - ma to zapewnić jeszcze większy komfort i dopasowanie do głowy motocyklisty. Kask wyposażony jest aż w 9 wlotów wentylacyjnych oraz 7 wylotów. Ich rozmieszczenie zostało zmienione tak, aby drastycznie zminimalizować hałas w środku skorupy. Kask spełnia normy bezpieczeństw DOT(Stany Zjednoczone), ECE 22-05(Unia Europejska), SAI AS1698:2006 (Australijska) oraz PSC (Japońska). Cena kasku została ustalona na 375 Dolarów. 

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)