Mamy już 12784 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda opracowała nowe zawieszenie dla Hondy GL1800 Gold Wing

Wysłany 09 wrzesień 2015 09:09 przez Komentarze: 0

Gold Wing to flagowy model, który zawsze wyposażony jest w najnowsze osiągnięcia inżynierów Hondy. Prawdopodobnie już wkrótce Japoński producent porzuci tradycyjne zawieszenie typu widelec i zastąpi je zaawansowanym zawieszeniem sprzężonym.

Honda złożyła już odpowiednie wnioski patentowe i przedstawiła render oraz rysunki zawieszenia w modelu GL1800. Nowe rozwiązanie powinno poradzić sobie lepiej z amortyzacją ważącego ponad 400 kg motocykla, skuteczniej eliminować nurkowanie przodu w czasie gwałtownego hamowania oraz poprawiać ogólny komfort w czasie jazdy po dziurawych drogach. 

Jak zawieszenie będzie się spisywać w praktyce okaże się gdy Honda przedstawi zaktualizowanego Gold Winga. Nie podano niestety daty wprowadzenia tego rozwiązania na rynek.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)