Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Cafe Fighter Kit od Huge Moto zmieni CBR1000RR SC59 w rasowego streetfightera

Wysłany 12 wrzesień 2015 21:09 przez Komentarze: 0

Firma Huge Moto przygotowała coś specjalnego dla miłośników streetfighterów. Jest to specjalny zestaw akcesoriów o nazwie Cafe-fighter przemieniający Honde CBR1000RR SC59(od 2008 w góre) w rasowego streetfightera.

Trzeba przyznać, że efekt jest naprawde imponujący - kit zmienia motocykl nie do poznania - mamy pionowy podwójny reflektor wyposażony w mocne światło LED, efektownie wyglądające kierunkowskazy zintegrowane z klamkami hamulca i sprzęgła, miniaturową owiewke nad lampą oraz oraz zupełnie zmieniony zadupek ze zintegrowaną lampą LED. Firma Huge Moto chce oferować klientom taki zestaw w cenie 2,999 Dolarów, jednak aby ruszyła jego produkcja potrzebne jest 75 000 Dolarów na start. Aby pozyskać środki na ten cel wystartowała specjalna strona na portalu crowdfundingowym Indiego: https://www.indiegogo.com/projects/huge-moto-custom-motorcycle-kit#/story Możecie na niej przeczytać więcej na temat tego ciekawego projektu, a także dołożyć się do powstania owego KITu. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)