Mamy już 13070 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Suzuki rejestruje nazwę Recursion w Europie i Stanach Zdjednoczonych

Wysłany 17 wrzesień 2015 18:09 przez Komentarze: 0

Już od dłuższego czasu nie było żadnych wieści związanych z koncepcyjnym modelem Recursion, ale uspakajamy wszystykich fanów turbodoładowanych motocykli - Suzuki nie zapomniało o tym modelu.

Japończycy zarejestrowały właśnie nazwę Recursion w Europejskim Urzędzie do Spraw Harmonizacji Rynku Wewnętrznego oraz jego Amerykańskim odpowiedniku. Nie oznacza to, że Recursion pojawi się wkrótce na rynku, ale daje nadzieje że motocykl w końcu wyjdzie z fazy prototypowej i trafi na rynek. 

Według najnowszych plotek, które pojawiły się po rejestracji nazwy - prototyp Recursiona miałby być zaprezentowany na zbliżających się wielkimi krokami targach EICMA 2015. Czekamy, być może Suzuki jeszcze miło nas zaskoczy w tym roku.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)